Kurumsal

Firmamız İZMİR ŞAPKA müşteri diyaloglarına hakim kadrosu ile sektörde önemli bir yere sahip olan promosyon testil sektöründe iddalıdır

17 yıllık iş tecrübesi bulunan ve sektörde kendisini kanıtlamış promosyon tekstil imalatında uzman yönetici kadrosu ile zaman zaman siz değerli müşterilerin, siparişlerinin imalatı aşamasında, yaşadıkları bir takım sıkıntıları ortadan kaldırabilecek güce sahibiz.

İZMİR ŞAPKA olarak promosyon ŞAPKA, T-SHİRT ve promosyon tekstil ürünlerinin imalatını yapmaktayız. Düşünün bir kere kaç kez promosyon ürün yaptırdınız? Ve hangi aşamada sıkıntı ve sorunla karşılaştınız? İsterseniz ben size söyliyeyim. Sipariş vermeden önce numune istediniz, size numune geldi. Termin süresi ile ilgili anlaştınız, fiyatta da anlaştınız peki bu anlaşmaların hangisi yerine getirildi?? Ben size söyliyeyim. Bir çoğu yerine getirilmedi. siparişiniz tamamlandı ürünü aldınız ve aldığınız ürün numune ürün kadar güzel olmamıştı. Size vaad edilen sürede ürünü almadınız yada bir açılışınız vardı son anda yetiştirildi ve strese girdiniz. İşte biz İZMİR ŞAPKA olarak bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı vaad ediyoruz ve sizin çözüm ortağınız olmak istiyoruz.

Ayrıca günümüzde artış gösteren promosyon tekstil sektöründe üretici konumunda ki bir çok firma rekabet amaçlı sizin isteklerinize uygun üretim yapmadan ucuz fiyat verebilmek adına imalat yapmaktadır. Unutmayın ki ucuz fiyat veren bir firma kaliteli üretim yapıyor anlamına gelmez. Gerisi size kalmış bir düşünce..